Projekt strony internetowej już od 500 zł
+ hosting 17,50 zł/miesięcznie
+ domena GRATIS

Tanie strony internetowe Wrocław

Jeżeli zainteresowała Cię moja oferta to zapraszam do kontaktu.

 

strony internetowe wrocław

Nie czekaj! Napisz już TERAZ!

Strony internetowe projektuję w oparciu o system

WebWaveCMS dzięki któremu po zakończeniu projektu

będziesz mógł/mogła z łatwością edytować dosłownie wszystkie elementy na stronie.

 

Po finalizacji projektu przyznaję ci uprawnienia administratora dzięki czemu uzyskujesz dostęp do tekstów, galerii, artykułów, menu głównego itd.
Jeżeli po jakimś czasie stwierdzisz, że dany element na stronie ma być w innym miejscu to możesz go przenieść jednym ruchem myszki bez znajomości jakiegokolwiek języka programowania.

 

System jest bardzo intuicyjny, jednak jeśli byłyby jakieś problemy to zawsze służę pomocą. Z panelu administratora masz również dostęp do szerokiej bazy wiedzy, filmów instruktażowych (np. jak samodzielnie i efektywnie stronę pozycjonować
w Internecie co pozwala naprawdę zaoszczędzić) oraz kontakt z pomocą techniczną. A wszystko to w języku polskim gdyż WebWaveCMS to polska platforma.

 

Wiele firm tworzących strony internetowe wprowadza pakiety cenowe zależne od ilości podstron i dodatkowych elementów na stronie.

Ja posiadam jeden kompletny pakiet i staram się żeby każda strona wyglądała jak najlepiej i była bogato wyposażona bez względu na cenę.

 

Cena za stronę jest ruchoma. Jeżeli potrzebujesz bardzo prostej strony z jedną stroną główną, cena będzie niższa. Dogadajmy się :)

Cały pakiet już od 500 PLN!

PROJEKT STRONY INTERNETOWEJ ZAWIERA:

 

 • Profesjonalną i nowoczesną stronę reprezentującą twoją markę
   

 • Indywidualny projekt graficzny strony dostosowany do twoich oczekiwań
   

 • Wszystko w jednym miejscu! Jeżeli potrzebujesz grafiki na stronę internetową, przycisku, przerobienia zdjęcia, które chcesz zamieścić lub innych elementów na stronę, wszystko mogę od razu stworzyć. Nie musisz szukać grafika, on już tu jest :)
   

 • Stronę w technologii RWD (dostosowaną do urządzeń mobilnych)
   

 • Stronę opartą na systemie CMS dzięki któremu będziesz w stanie samodzielnie edytować treści, zdjęcia i elementy strony.
   

 • Hosting strony internetowej już za 17,50 PLN miesięcznie + domena z końcówką .pl na rok GRATIS
   

 • Nieograniczoną ilość skrzynek mailowych z nazwą twojej domeny
   

 • Formularz kontaktowy na stronie
   

 • Google Maps
   

 • Integracja strony internetowej z Google Analitics i Google Moja Firma
   

 • Uzupełnienie metadanych, przygotowanie strony pod SEO oraz integracja z narzędziem Google Search Console

 

 

Potrzebujesz niedrogiej i profesjonalnej
strony internetowej?

Jeżeli tak - dobrze trafiłeś!

Tworzenie stron internetowych

Strona internetowa to wizytówka firmy – klucz do sukcesu. Jest to pierwsza forma reklamy i oferowanych usług z jaką spotyka się Klient. Wygląd strony, jej funkcjonalność i zawarta oferta determinują wybór danej firmy przez potencjalnego Klienta. Daj sobie szansę dotarcia do szerokiego grona odbiorców i stwórz stronę internetową dla swojej firmy!

 

Przejrzysty układ, prawidłowo zaprezentowana oferta, intuicyjna nawigacja i zastosowanie obecnych trendów i standardów pozwoli wyróżnić się na tle konkurencji. Oferuję szybkie przygotowanie strony internetowej zgodnej z najnowszymi wytycznymi Google oraz technologiami graficznymi.

 

Zacznij rozwój swojej firmy już dziś – podejmij współpracę ze mną i zaoszczędź swój czas i pieniądze. Postaw na sprawdzone systemy stron internetowych, fachową usługę doświadczonego grafika, krótki czas realizacji, niskie koszty projektu i indywidualne podejście do zlecenia.

 

Projektowanie stron internetowych